IMG_1644

Styl życia,W szafie

Heart by Filip Pągowski

6 Sty , 2016  

Filip Pągowski to jeden z najbardziej znanych polskich grafików. Absolwent warszawskiej ASP współpracował z wieloma znakomitymi brandami i firmami. Ta chyba najbardziej znana kolaboracja to ta z Comme des Garçons – japońskim domem mody, na którego czele stoi dyrektor Rei Kawakubo. Dzieckiem tej współpracy jest kolekcja tańszej linii marki – PLAY, dla której Pągowski stworzył logo – serce z parą otwartych oczu.

PLAY tworzy uniwersalną kolekcję, niezmieniającą się z sezonu na sezon, w skład której wchodzą: t-shirty, swetry, koszule, trampki i wiele innych.

Podczas podróży do Tokyo oraz wizycie w Aoyamie – modowej dzielnicy stolicy Japonii, nie mogłam nie odwiedzić głównego sklepu firmy i przyjrzeć się z bliska kolekcji ubrań i dodatków stworzonej przez Kawakubo i Pągowskiego. Już sam sklep robi wrażenie! Budynek zaprojektowany przez Takao Kawasaki i Kawakubo wygląda, jakby składał się z przezroczystych figur geometrycznych.

IMG_7721

Sama kolekcja nie była duża, gdyż … większość była po prostu wyprzedana! Na miejscu było jednak kilka t-shirtów, koszulek z długim rękawem i tenisówki. Jako prezent urodzinowy chciałam sobie kupić czarny t-shirt z czerwonym serduszkiem i cudem taki właśnie był dostępny! Aby dobrać rozmiar dostępne są tzw. sample, czyli zwykłe koszulki, które można mierzyć. Ja przymierzyłam i od razu biegłam do kasy, aby przez przypadek nikt mi mojej sztuki nie zabrał.

T-shirt jest zrobiony z dobrej jakości 100% bawełny. Jest niezmiernie klasyczny i uniwersalny, co pozwala na łączenie go zarówno z żakietem do pracy, jak i jeansami, czy shortami do luźniejszej stylizacji. Myślę, że jest to jedna z tych propozycji, która będzie gościć w mojej szafie przez wiele lat.

Zdjęcia produktów pochodzą ze strony farfetch.com.

Share it!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest

Posted by Posted by Gismanka


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *